Pojechali na zlot świętować dzień niepodległości. Wrócili do domu bez samochodów (wideo)

Świętować dzień niepodległości swojego kraju można w różny sposób. Jedni wybierają się na pochody, niektórzy idą z rodziną na uroczysty obiad, a jeszcze inni zostają w domu i śpiewają patriotyczne pieśni oglądając relację z uroczystości w telewizji.

Grupka młodych osób z Indii postanowiła wybrać się swoimi supersamochodami na przejazd po kraju. Mieli odwiedzić tylko kilka miejsc i wrócić do domu.

Ten operator koparki ma najgorszą pracę na świecie. Musi niszczyć sportowe fury (wideo)

Wszystko szło zgodnie z planem, dopóki nie dojechali w okolicę lotniska w Hyderabad. Tam czekała na nich policja, która skontrolowała ich samochody.

Jak się okazało, właściciele aż 12 z nich nie opłacili w odpowiedni sposób podatku, starali się oszukać system i tego uniknąć. Auta zostały skonfiskowane i poczekają na uregulowanie należności.

Właścicielami aut typu Lamborghini Huracan, Maserati GranTurismo, Rolls-Royce Phantom czy Ferrari okazali się mężczyźni w wieku między 25 a 35 lat. Władze od dłuższego czasu się nimi interesowały.

Tym samochodom już nie pomożesz. Miliony złotych wkrótce wylądują w zgniatarce (wideo)

Próbowali oni oszukać system płacąc podatki w innych regionach kraju, tam gdzie były one niższe, mieszkając jednocześnie w bogatszych rejonach. Okazało się, że byli to członkowie rodzin polityków i wpływowych osób.