Podjechali do „Maczka” 850 KM autem NASCAR bez homologacji. Boli brak cupholdera (wideo)

Podjeżdżanie do okienka jednej z najbardziej popularnych restauracji typu fast food na świecie to dla niektórych jedna z codziennych czynności. To najszybszy możliwy sposób na zamówienie jedzenia na trasie.

W sieci pojawia się mnóstwo nagrań, w których ludzie wykorzystują do tego celu najmniej oczekiwane pojazdy. Ostatnio pokazywaliśmy Ci potężnego Mustanga z silnikiem diesla, ale to co zobaczysz teraz, chyba go przebija.

Podwójnie doładowany silnik diesla pod maską Mustanga. Ekolodzy nie będą zachwyceni (wideo)

Przedstawiciele jednego z amerykańskich kanałów na YouTube postanowili, że zaryzykują łamanie prawa żeby nakręcić ciekawy materiał wideo. Czego się nie robi dla sławy!

Stwierdzili, że dobrym pomysłem będzie wyjechanie na miasto 850-konnym samochodem przeznaczonym do wyścigów w serii NASCAR. Takie auto nie posiada oczywiście homologacji drogowej i jest piekielnie trudne w użytkowaniu, ze względu chociażby na wyczynowe sprzęgło oraz mały promień skrętu.

Czy Tesla Model X poradzi sobie na wojnie? Zobacz jak dzielnie walczy z czołgiem (wideo)

Udało im się podjechać do „Maczka” i zamówić porcję nuggetsów i shake’a w okienku McDrive. Takiego czegoś na 99,9% nigdy nie zobaczysz na polskich drogach.