Podczas ucieczki Rolls-Roycem Wraith zmusili go do kilkudziesięciometrowego skoku (wideo)

Pomysły twórców niektórych teledysków potrafią być naprawdę szalone. W wielu z nich głównymi bohaterami są samochody, które nierzadko traktowane są w dziwny sposób.

Z pewnością pamiętasz teledysk do utworu OTIS, w którym Jay-Z oraz Kanye West niszczą nowiutkiego Maybacha 57. Kiedy pierwszy raz to oglądałeś, na pewno nie mogłeś uwierzyć własnym oczom.

Ktoś chyba bardzo nie lubi jego muzyki. Ostrzelali mu Rolls-Royce’a i spalili Bugatti Chirona (wideo)

Tym razem, w jednej ze scen do teledysku białoruskiego artysty Xcho, postanowiono wyskoczyć w powietrze równie ekskluzywnym samochodem co w klipie Amerykanów.

Zamiast Maybacha pojawił się Rolls-Royce Wraith, którym główny bohater podejmuje ucieczkę przez jedną ze żwirowni. Oprócz szybkiego pokonywania wielkich dziur i kałuż, wisienką na torcie jest kilkudziesięciometrowy skok.

Jakiś czas temu pokazywaliśmy Ci podobną akcję z wykorzystaniem Toyoty GR Supra. Było to zaaranżowane przez samego producenta, który kręcił klip promocyjny.

W Toyocie naoglądali się polskich seriali. GR Supra w pojedynku z kartonami (wideo)

W teledysku wygląda to dramatycznie, ale na załączonym materiale wideo możesz zobaczyć backstage tej sceny. Luksusowemu Rollsowi najprawdopodobniej nic się nie stało, no może oprócz delikatnych zarysowań lakieru.