Pieszy pod wpływem alkoholu zaczepiał na ulicy. “Kierowca Audi postanowił to wyjaśnić” (wideo)

Nierzadko, zwłaszcza w weekendy zdarzają się pijani piesi, którzy nie zważając na swoje i innych bezpieczeństwo wychodzą na drogi. Pół biedy, gdy taka osoba stwarza problemy za dnia, gdy kierowca widzi delikwenta odpowiednio wcześniej. Sytuacja dużo gorzej wygląda nocą, gdy często jest już za późno na reakcję przed potrąceniem.

W tym przypadku pijany pieszy „po swojemu” próbował przejść na drugą stronę ulicy. W międzyczasie spodobała mu się zabawa polegająca na zaczepianiu samochodów, które nie były w stanie bezpiecznie przejechać.

> Pijany kierowca ciężarówki niszczył wszystko na swojej drodze. Dorwali go przed policją (wideo)

Sytuacja błyskawicznie się zmieniła, gdy nadjechał kierowca czarnego Audi S5. Ten bardzo szybko rozwiązał problem pijanego pieszego.

Do tego zdarzenia doszło w miejscowości Trzęsacz. Kierowca Audi nie zamierzał patrzeć, jak pijany zaczepia innych i przeciągnął go na drugą stronę ulicy. Tym samym usunął zagrożenie nie tylko dla innych kierowców, ale również dla samego delikwenta. Na chodniku nic mu już nie groziło.

> Policjant jadący do pracy zatrzymał pijanego. Kierowca Renault Clio miał trzy promile (wideo)

Audi S5 na załączonym materiale filmowy to model pierwszej generacji. Pod maską pojazdu z Ingolstadt pracuje motor o pojemności 4.2 FSI i mocy 354 koni mechanicznych.