Nigdy nie był aż tak przerażony. Wsadzili go za kierownicę 1600-konnego Nissana GT-R (wideo)

Gościa z załączonego materiału wideo z pewnością doskonale już kojarzysz. To Mat Watson z kanału CarWow na YouTube. Jeździł on naprawdę dużą liczbą samochodów, i to tych najszybszych.

Niedawno miał okazję przejechać się chociażby Rimaciem Nevera, ale to, do czego dostał ostatnio kluczyki, zrobiło na nim chyba jeszcze większe wrażenie.

Ma 1000 KM i 3 silniki elektryczne w Ferrari, ale gość z Rimaca nie obchodzi dnia dziecka (wideo)

Mowa o Nissanie GT-R, którego właściciel postanowił wydać trochę kasy na tuning. 3.8 litrowy silnik rozwiercono do pojemności 4.1 litra i zastosowano większe turbosprężarki. Dzięki temu, obecnie auto dysponuje mocą 1 600 koni mechanicznych, oraz momentem obrotowym wynoszącym 1 500 niutonometrów.

Do pojedynku dobrano Audi R8 z 5.2 litrowym silnikiem V10, który również nie jest seryjny. Szary egzemplarz zyskał podwójne turbodoładowanie, co poskutkowało przyrostem mocy do 1 200 koni mechanicznych.

Wsiadł do Audi R8 po tuningu, ale wysiąść już nie był w stanie. Wyciągnęli go za 45 tys. zł

Ostatnie miejsce startowe należy do McLarena 720S. Jako jedyny w stawce ma napęd na tylną oś, na której musi okiełznać aż 1 100 koni mechanicznych produkowanych przez 4.0 litrowe V8 biturbo. 3, 2, 1…