Nie zdążyłeś kupić nowego Lamborghini Countacha? Za rok znowu będziesz miał okazję

Przeczytałeś już zapewne niejeden artykuł o nowym Lamborghini Countach LPI 800-4. Nie ma co się dziwić, wskrzeszenie włoskiej legendy nie mogło przejść bez echa.

Liczbę 112 również powinieneś już dobrze kojarzyć. Dokładnie tylu klientów będzie mogło zamówić współczesną interpretację Countacha. Wszystkie egzemplarze zostały już zarezerwowane.

Lamborghini Countach LPI 800-4 Roadster
Lamborghini Countach LPI 800-4 Roadster

Nowe Lamborghini Countach LPI 800-4 już na drogach. Posłuchaj jak brzmi 814 KM (wideo)

Ale czy to daje powód do smutku dla tych, którzy się nie załapali? Niekoniecznie. Pomijając fakt zaoszczędzenia około 13,5 miliona złotych, warto spojrzeć w przyszłość.

W dzisiejszych czasach producenci sztucznie zwiększają liczbę wyprodukowanych sztuk, wprowadzając na rynek odmianę bez dachu. Niedawno stało się tak w przypadku Aston Martina Valkyrie.

Lamborghini Countach LPI 800-4 Roadster
Lamborghini Countach LPI 800-4 Roadster

Lamborghini Countach LPI 800-4 oficjalnie. Tylko 112 szczęśliwców schowa go w garażu (wideo)

Grafik komputerowy, Aksyonov Nikita, postanowił sprawdzić, jak mogłoby wyglądać Lamborghini Countach LPI 800-4 w wersji Roadster. Przy okazji, możesz zobaczyć kilka wersji kolorystycznych 814-konnej hybrydy.

Wystarczy więc, że poczekasz rok, może trochę dłużej, a istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że Włosi zaprezentują auto wyglądające dokładnie tak samo jak to na grafikach.