Nie wpadniesz na bardziej szpanerską funkcję w aucie. Gość z Hondy rozwalił system (wideo)

Większość miłośników motoryzacji, którzy chcą w jakiś sposób wyróżnić swój samochód, decydują się na jego tuning. Najczęściej ogranicza się on do zmiany felg i delikatnego obniżenia zawieszenia.

Co niektórzy starają się jeszcze bardziej postarać i w grę wchodzą poważniejsze modyfikacje stylistyczne, zwiększanie mocy czy poprawki wewnątrz i rozbudowany system car audio.

Jedyne na świecie GT3 RS Cabrio na sprzedaż. Właściciel wydał na tuning 750 tyś. zł (wideo)

Tego typu projekty potrafią pochłonąć niewyobrażalną ilość gotówki, oraz oczywiście czasu wymaganego na wykonanie wszelkich modyfikacji.

Jednak to, na co wpadł właściciel Acury Integry, widocznej na załączonym nagraniu wideo, przebija wszystko. Nie jest ani bardzo drogie, ani nie wymaga mnóstwa czasu.

Chevrolet Corvette ZR1
Chevrolet Corvette ZR1

Postanowił on, że zamiast standardowego wlotu na masce, zamontuje tam… szyberdach, otwierany oczywiście elektrycznie. Musicie przyznać, że mimo braku logiki, robi to niezłe wrażenie i z pewnością zwraca uwagę każdego przechodnia.

Taką Dacią Duster zrobisz wrażenie na każdym bulwarze. Prior Design wziął się do pracy (wideo)

Można stwierdzić, że właściciel Integry wzorował się na amerykańskiej motoryzacji. Corvette w wersji ZR1 posiadały bowiem w masce okienko ukazujące silnik. Nie było ono jednak otwierane.