Nie możesz się doczekać GTA VI? On też. Uciekał przed policją jakby grał na konsoli (wideo)

Na naszych drogach polscy policjanci nie mają chyba aż tak urozmaiconych interwencji. Ale chyba należy się z tego powodu cieszyć.

Może i na nagraniach wygląda to efektownie i można się poczuć jak w kinie akcji, ale w rzeczywistości są to bardzo niebezpieczne sytuacje, które zagrażają wielu osobom postronnym.

Jednostka specjalna pomogła policji w pościgu. Gościu uciekał przed nimi koparką (wideo)

Amerykański kierowca wielkiego pickupa miał coś za uszami i został namierzony przez funkcjonariuszy. Nie miał zamiaru jednak tak łatwo się poddać.

Najwidoczniej grał często w gry komputerowe i postanowił zabawić się z policjantami w dokładnie taki sam sposób, jak robił to w domu przy konsoli.

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć jak korzysta nie tylko z jezdni, ale również z wyboistych trawników. Punkt kulminacyjny pościgu to przeskok przez ogrodzenie.

Młody Polak uciekał przed policją 200 km/h w mieście. Z Audi Q5 nic nie zostało (wideo)

Niestety, w realnym życiu, uszkodzony płot nie zostanie automatycznie zastąpiony nowym po kilku minutach. W wyniku pościgu ktoś poniesie spore straty finansowe. Mamy nadzieję, że uciekiniera złapano i zostanie on obciążony odpowiednim rachunkiem.

I think this belongs here from IdiotsInCars