Nie mogłeś się zdecydować na kolor BMW? Teraz możesz wybierać spośród 160 lakierów (wideo)

Od 19 sierpnia, linia produkcyjna BMW w Lipsku rozpoczęła proces budowy modeli Serii 1 oraz Serii 2 Gran Coupe w zupełnie nowych wersjach kolorystycznych.

Po wielu prośbach klientów zdecydowano się wprowadzić do oferty wspomnianych aut paletę lakierów BMW Individual. W jej skład wchodzi około 160 nowych kolorów.

BMW Serii 2 Gran Coupe individual
BMW Serii 2 Gran Coupe individual

BMW sprawdzi, czy dobrze poleciałeś bokiem. Tak działa M Drift Analyzer w M3 i M4 (wideo)

Od teraz nawet najtańsze, przednionapędowe modele BMW będziesz mógł skonfigurować w jeszcze ciekawszy sposób. Owszem, zapłacisz za to nieco więcej, ale czego się nie robi, żeby się wyróżnić.

Dla BMW nie była to tylko kwestia dostarczenia puszek z nowymi kolorami farby na linię produkcyjną. Lakierowanie w niektórych odcieniach wymaga specjalnej uwagi i dodatkowej ludzkiej pracy.

BMW Serii 2 Gran Coupe individual
BMW Serii 2 Gran Coupe individual

Na targach w Monachium przejedziesz się BMW iX5 z nowym napędem wodorowym (wideo)

Dziennie z fabryki w Lipsku może wyjechać tylko pięć egzemplarzy modelu Serii 1 oraz Serii 2 Gran Coupe z lakierem BMW Individual. Można się więc spodziewać, że wybierając tego typu kolor, poczekasz na swoje wymarzone auto jeszcze dłużej.

Na załączonym materiale wideo, na przykładzie BMW M3 oraz M4, możesz zobaczyć, w jaki sposób będziesz w stanie zaszaleć z nową paletą BMW Individual.