Następca Range Rovera nadchodzi. Tak wygląda piąta generacja luksusowego SUVa (wideo)

Już niedługo na rynku powinniśmy zobaczyć nową generację Range Rovera. Obecna, jest z nami od 2012 roku i czeka na swojego następcę.

Piąta odmiana Range Rovera ponownie zaatakuje w wielkie SUVy, takie jak między innymi Mercedes-Benz Klasy GLS czy BMW X7. Nad jego zakupem mogą się również zastanawiać klienci, którzy szukają bazowego Bentleya Bentayga czy Rolls-Royce’a Cullinana. Topowe wersje Range Rovera bez problemu mogą z nimi konkurować.

Facet w Range’u chciał przyszpanować szybką nawrotką. To nagranie podbija Internet (wideo)

Dzięki uprzejmości grafików komputerowych z portalu Kolesa.ru możemy zobaczyć jak najprawdopodobniej będzie wygladała piąta generacja jednego z najbardziej popularnych brytyjskich SUVów.

2022 Land Rover Range Rover
2022 Land Rover Range Rover fot. Kolesa.ru

Linie zostaną delikatnie złagodzone, a na drzwiach pojawią się charakterystyczne chowane klamki. Tak czy siak, nadal będziemy mieli pewność, że obcujemy z dokładnie tym samochodem.

Manhart DP 500 wypełnia lukę stworzoną przez Land Rovera. Defender ma teraz 512 KM

Jeśli chodzi o jednostki napędowe, nie zabraknie 3.0 litrowych silników 6-cylindrowych, oraz topowej wersji z 4.4 litrową V8 przygotowaną we współpracy z BMW. Najprawdopodobniej po jakimś czasie zobaczymy odmianę hybrydową typu Plug-In, a być może nawet i w pełni elektryczną.