Masz Passata B8? Sprawdź, czy w bagażniku nie czeka na Ciebie przykra niespodzianka (wideo)

Oszczędności obecne we wszystkich etapach produkcji samochodów są widoczne na każdym kroku. Często słyszy się stwierdzenia, że auta sprzed kilkunastu lat, takie jak kultowy Passat, były dużo lepiej wykonane niż te dostępne obecnie w salonach.

Jeśli jesteś w posiadaniu Volkswagena Passata ósmej generacji B8 w wersji sedan, warto abyś zobaczył załączony materiał wideo. Bursztynowy nalot nigdy nie jest mile widziany na karoserii.

Być może Twojego egzemplarza też dotyczy ten problem i warto zareagować póki nie będzie się to wiązało z poważnymi kosztami, takimi jak chociażby wymiana klapy bagażnika.

Ile kosztuje nowy Volkswagen Passat (2024)? Wersja z silnikiem 1.5 wyceniona na 163 tys. zł

Chodzi o miejsce styku klapy z zawiasami. Jeśli po odchyleniu materiałowej tapicerki zauważyłeś biały nalot, radzimy Ci wybrać się do serwisu w celu naprawy gwarancyjnej lub samodzielnie spróbować usunąć usterkę.

Na naszych ulicach można spotkać mnóstwo Passatów najnowszej generacji. Jeśli więc jesteś w posiadaniu takiego auta, lub masz kolegę, który nim jeździ, sprawdź czy nie ma problemu w znanym Ci egzemplarzu.