Lewis, Ty kłamczuszku! Hamilton obiecał, że już nie będzie korzystał z aut spalinowych (wideo)

Nazwiska Lewis Hamilton nie musimy Ci chyba przedstawiać. Nawet jeśli nie śledzisz na bieżąco poczynań najlepszych kierowców na świecie w Formule 1, i tak z pewnością nie raz o nim słyszałeś.

Z pewnością jest to jedna z najbardziej kontrowersyjnych osobistości świata F1, ale jednocześnie zdecydowanie zasługująca na podziw za swoje umiejętności i osiągnięcia. Wielu może twierdzić, że to zasługa tylko i wyłącznie bolidu, ale to nie do końca prawda.

Kupił swoje Pagani Huayra w 2016 roku. Tak wygląda obsługa klienta po pięciu latach (wideo)

Jakiś czas temu, w wywiadzie dla Reutersa Lewis Hamilton zapowiedział, że nie będzie już korzystał ze swoich spalinowych samochodów, że będzie używał tylko bezemisyjnych środków transportu, między innymi Smarta EQ oraz Mercedesa EQC.

Ponadto pochwalił się, że sprzedał swój prywatny odrzutowiec, głównie po to żeby chronić planetę. Lewis znany jest ze swoich otwartych stanowisk w wielu kwestiach, którymi się często chwali.

Pagani Zonda 760 LH
Pagani Zonda 760 LH

Niedawno jednak najwidoczniej nie mógł się oprzeć możliwości przejażdżki jednym ze swoich paliwożernych samochodów. Na ulicach Monako spotkano go za kierownicą jedynego na świecie Pagani Zonda 760 LH. Ten 760-konny potwór z potężnym silnikiem V12 to prawdziwe dzieło sztuki.

Przez nieuwagę uszkodzili podwozie w dwóch Pagani. Wizyta w serwisie będzie bolała (wideo)

Sami nie moglibyśmy się mu oprzeć. Tylko po co w takim razie dawać obietnice, których nie będzie się w stanie spełnić? Owszem, propagowanie ekologii jest w porządku, ale trzeba czasami znać umiar i nie rzucać słów na wiatr.