Dealer stanął na wysokości zadania po wpadce. Klient otrzyma ćwierć miliona złotych (wideo)

Siła internetu jest przeogromna. Kto wie, gdyby nie rozgłos wokół pewnej sprawy, być może nie skończyłaby się ona w tak spektakularny sposób.

Teraz dealer zyska trochę rozgłosu i być może przyciągnie do siebie kilku nowych klientów. Mowa o salonie Chevroleta z miasta Fremont w Kalifornii.

Odbierając auto z serwisu nic nie podejrzewał. Przeraził się oglądając nagranie z kamery (wideo)

Być może pamiętasz nagranie z seryjnie montowanego wideorejestratora, na którym widać szaloną jazdę po amerykańskiej autostradzie w Corvette C8.

Corvette C8 Stingray 2021
Corvette C8 Stingray 2021 przód

Właściciel oddał auto na serwis i po jego odbiorze przejrzał dane zapisane na kamerze. Okazało się, że pracownik salonu wziął aut na ostrą przejażdżkę. Sprawa zyskała spory rozgłos.

Teraz znamy kolejne szczegóły. Właścicielowi auta zaproponowano zupełnie nowy egzemplarz Corvette C8 za darmo, w ramach rekompensaty za zaistniałą sytuację. Wyobrażasz sobie taką sytuację w naszym kraju?

625 KM w Corvette Z06 to nie koniec. Nadchodzi hybryda i elektryk o mocy 1000 KM (wideo)

Ceny nowej Corvette C8 na rok 2022 zaczynają się w USA od 60 900 dolarów, czyli około 240 000 złotych. Aby wyjechać z salonu wariantem convertible trzeba zostawić 68 400 dolarów, czyli około 270 000 złotych.