Dał koleżance przejechać się jedynym na świecie Chironem. Mało brakowało do kolizji (wideo)

Jeśli odwiedzasz nasz blog regularnie, nie musimy Ci już chyba przedstawiać osoby jaką jest Manny Khoshbin. Istnieje jednak szansa, że nigdy o nim nie słyszałeś. Jest to inwestor nieruchomości, który w swoim garażu zgromadził pokaźna kolekcję najdroższych samochodów na świecie.

Prowadzi on od jakiegoś czasu kanał na YouTube, na którym pokazuje widzom swoje auta i zabiera na przejażdżkę po okolicy. Tym razem wybrał się na miasto Bugatti Chironem, jedynym na świecie egzemplarzem przygotowanym we współpracy z luksusową marką Hermes.

Pozwalasz palić w swoim Passacie? On nie trzyma fajka za oknem w Bugatti za 10 milionów (wideo)

W najnowszym odcinku nie zabrał na prawy fotel swojego operatora kamery, a blondynkę, którą z pewnością kojarzysz. Supercar Blondie prowadzi bardzo popularne media społecznościowe, w których opowiada o najbardziej wyjątkowych autach na Ziemi.

W pewnym momencie, Manny stwierdził, że pozwoli poprowadzić swojej koleżance wyjątkowego Chirona. Zamienili się więc miejscami i gwiazda internetu mogła na własnej skórze poczuć przyspieszenie 1 500 konnego silnika.

Zgadnij, jaki jest jego ulubiony samochód? Właśnie kupił kolejne dwa egzemplarze (wideo)

W pewnym momencie, podczas jazdy na rondzie, serca obu dosłownie stanęły. Tuż przed maską przejechał szalony kierowca wymuszając pierwszeństwo. Naprawdę niewiele brakowało, żeby Bugatti Chiron Hermes Edition wymagał napraw blacharsko-lakierniczych.