Dał dwa miliony za Aventadora Roadster. Dach przecieka, a serwis nie potrafi mu pomóc (wideo)

Myślisz, że kupując nowe Lamborghini, na które bardzo ciężko pracowałeś, możesz liczyć na szczęście i brak problemów przez cały okres użytkowania swojego auta, na które wydałeś kilka milionów złotych?

Z pewnością jest tak w zdecydowanej większości przypadków, ale jak widać na załączonym materiale wideo, zdarzają się wyjątki. Niestety, obsługa serwisowa w tym przypadku nie zadowoliła polskiego klienta.

To miał być piękny weekend w Cabrio nad morzem. Takiego deszczu nie przewidział (wideo)

Kilka lat temu stał się on szczęśliwym posiadaczem modelu Aventador Roadster, kosztującego około dwóch milionów złotych. Brak dachu, 700 konna jednostka V12, przyspieszenie do 100 km/h poniżej 3 sekund i 350 km/h prędkości maksymalnej – czego chcieć więcej?

Lamborghini Aventador Roadster LP700-4
Lamborghini Aventador Roadster LP700-4

Na przykład, wodoszczelności konstrukcji? Aventador Roadster posiada dach, który montuje się ręcznie w ciągu kilkudziesięciu sekund. Dwa karbonowe panele ważą po około 6 kilogramów i można je przewozić w bagażniku z przodu.

Niestety, w egzemplarzu naszego bohatera nie można powiedzieć o szczelności. Na nagraniu widać jak woda dostaje się do wnętrza auta. Przez ponad 2 lata walczył on z serwisem, w którym samochód przestał około roku czasu. Warszawski oddział Lamborghini odbija piłeczkę do producenta, a ten wysyła nowy dach, który nadal nie rozwiązuje problemu.

Facet przeszarżował swoim chromowanym Lamborghini w czasie powrotu do domu (wideo)

Nie wiemy niestety jak ostatecznie rozwiązano sytuację. Mamy nadzieję, że w końcu udało się rozwiązać problem i właściciel Aventadora Roadster cieszy się w pełni sprawnym samochodem.