Chciał spalić gumę i wrzucić film do sieci. Teraz będzie miał zdecydowanie większy zasięg (wideo)

W czasach tak licznych mediów społecznościowych, chwalenie się swoimi umiejętnościami i posiadanymi przedmiotami jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Pomaga w tym również oczywiście szeroka dostępność technologii. Dzisiaj każdy ma w swojej kieszeni wysokiej jakości kamerę i aparat ukryte w smartfonie.

Nowy Nissan Z (2022) oficjalnie. Jest mocniejszy od Supry i kosztuje 40 tysięcy mniej (wideo)

Właściciel Nissana 370Z chciał się pochwalić swoim autem oraz umiejętnością kręcenia bączków i palenia gumy. Niestety, nie wszystko poszło po jego myśli.

Poprosił znajomego, żeby ten nakręcił cały popis, wsiadł za kółko i ruszył. Chyba był to jego pierwszy raz w takiej sytuacji, bo spanikował po pierwszym mocnym wciśnięciu pedału gazu.

Po delikatnym poślizgu nie udało mu się wystarczająco mocno wyhamować i wylądował autem w pobliskim zbiorniku wodnym. Mamy nadzieję, że nic mu się nie stało, i że udało mu się z samochodu wydostać.

17-letni Nissan 350Z na złom? Tak bardzo się mylisz. Objedzie niejedno współczesne auto (wideo)

Nissan 370Z jeszcze do niedawna oferowany był nawet w polskich salonach. Pod maską montowano w nim 3.7 litrowy silnik V6, który generował 331 koni mechanicznych, a w wersji Nismo 344 konie mechaniczne.

Idiot drifts car into the harbour. from IdiotsInCars