Auto między zamkniętymi szlabanami odc. 2147. Próbowali ratować Golfa bezradnej pani (wideo)

O przygodach kierowców na przejazdach kolejowych można by było nakręcić serial, który zawstydziłby niejednego tasiemca pod względem liczby odcinków.

Po raz kolejny możemy zobaczyć brak logicznego myślenia , tym razem w wykonaniu właścicielki Volkswagena Golfa Varianta siódmej generacji.

Myślał, że to błąd sygnalizacji świetlnej. Po chwili został uwięziony między szlabanami (wideo)

Jakimś cudem znalazła się ona między zamkniętymi szlabanami na przejeździe kolejowym. Jak widać, niezbyt się spieszyła z wyjściem z samochodu. Nie wiedziała co ma ze sobą zrobić.

W końcu jeden z przechodniów zaoferował pomoc i spróbował przeparkować auto w taki sposób, żeby nadjeżdżający pociąg nie zniszczył Volkswagena.

Niestety, okazało się, że nie ma tam wystarczająco dużo miejsca i ostatecznie i tak pojazd szynowy uszkodził Golfa. A wystarczyło staranować jeden ze szlabanów i skończyłoby się maksymalnie na kilku wgniotkach i zarysowaniach.

W tym jesteśmy lepsi niż w graniu w piłkę nożną. Omijanie szlabanów to sport narodowy (wideo)

Na szczęście, kierowca który zaoferował pomoc i był w samochodzie w momencie uderzenia, wyszedł z samochodu o własnych siłach. Najwidoczniej nic poważnego mu się nie stało.

Kissed by a train from IdiotsInCars