Audi RS E-Tron GT na tych kołach od Vossena wygląda kapitalnie. Kosztują grosze (wideo)

Audi RS E-Tron GT to najmocniejsza wersja tego modelu. 645-konny elektryk z Ingolstadt (598 KM bez funkcji overboost) seryjnie stoi na 20-calowych kołach opracowanych przez stylistów marki Audi.

Na pewno znajdą się osoby, które po wyjeździe elektrycznym Audi z salonu pierwsze co zrobią, to wymienią koła na inne. Firma tuningowa Vossen zaproponowała już ciekawy zestaw.

> Czy Audi RS e-tron GT jest w stanie zapewnić takie same emocje jak BMW M5 CS? (wideo)

Czarny komplet 22-calowych kół wygląda całkiem nieźle i od razu rzuca się w oczy. Wyraźnie widać, że mamy do czynienia z niestandardowymi felgami, które optycznie obniżają samochód i nadają mu bardziej sportowego charakteru.

Komplet nazwany Vossen HF-4T jest dostępny w rozmiarach od 20- do 22-cali, natomiast ceny startują od 2700 złotych za jedno koło. Komplet to wydatek rzędu przynajmniej 10 tysięcy złotych. Audi za komplet 21-calowych kół życzy sobie dodatkowych 8700 złotych do ceny samochodu wynoszącej ponad 600 tysięcy złotych.

> Stało się! Oto pierwsze elektryczne Audi RS E-Tron GT (2022): jest tańsze od Taycana, cena modelu od 366 tys.

Propozycja firmy Vossen wydaje się uczciwa i z pewnością znajdą się właściciele, którzy wymienią standardowe „buty” w E-Tronie. Internauci komentujący klip wideo w serwisie Youtube zdają się podzielać nasze zdanie.