Ale przypał! Tak się wczuł w spawanie Hondy, że klient nie miał już po co przyjeżdżać (wideo)

Czy oddając samochód do warsztatu, w celu usunięcia usterki, zastanawiasz się czy odbierzesz auto w całości? Czy nie zostanie Ci ono zwrócone z kolejnymi uszkodzeniami?

Być może po częstych wizytach na naszym blogu i naoglądaniu się nagrań dotyczących serwisów samochodowych będziesz jeszcze bardziej sceptycznie do tego podchodził.

Odbierając auto z serwisu nic nie podejrzewał. Przeraził się oglądając nagranie z kamery (wideo)

Być może dojdzie do tego, że zdecydujesz samodzielnie nauczyć się mechaniki i będziesz wykonywał drobne naprawy we własnym zakresie w swoim garażu.

Niestety, czasami potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, który nie każdy posiada, tak jak na przykład spawarka. Migomat, elektrodowa, kto wie, której należy użyć do spawania cieniutkiej blachy?

Kierowca Hondy Jazz powierzył mechanikom wykonanie drobnej naprawy, najprawdopodobniej układu wydechowego. Specjalista długo nie myślał, podniósł auto na podnośniku i zabrał się do pracy.

Miał zawieźć Nissana GT-R do serwisu. Zdjął go z lawety i pojechał na przejażdżkę (wideo)

Nie był to jednak chyba doświadczony spawacz. Jego działania spowodowały bowiem pożar wewnątrz samochodu. Dopiero po dłuższym czasie został on zauważony przez innego pracownika. I jak tu się wytłumaczyć klientowi?