Zostawiła BMW na drodze i poszła do sklepu. Zablokowała przejazd strażakom na akcji (wideo)

Być może zdarzyło Ci się zaparkować w miejscu niedozwolonym. Mogłeś dostać wtedy mandat lub pouczenie, a policjant mógł, czy tak samo byś zaparkował gdyby przejeżdżali tędy strażacy.

W takim momencie zazwyczaj myślisz, że nie ma szans na taki zbieg okoliczności, i że przecież mieszkasz w spokojnej okolicy, w której nic się nie dzieje.

Dla zabawy blokował karetkę pogotowia. Jego wybryki poskutkowały aresztowaniem (wideo)

Właścicielka widocznego na załączonym nagraniu BMW Serii 4 Cabrio najwidoczniej myślała tak samo. Zaparkowała więc swoje nowe niemieckie auto na środku drogi i poszła po zakupy.

Jakież było jej zdziwienie, gdy po jej powrocie za samochodem stał wielki wóz strażacki czekający na przejazd, który właśnie zablokowała.

Chociaż sądząc po szybkości jej kroku, nie zrobiło to na niej aż takiego wrażenia. Z drugiej strony, zastanawiający jest fakt, czy strażacy naprawdę jechali na akcję, czy tylko chcieli udowodnić kierowcy BMW jakie stwarza zagrożenie i zaaranżowali całą akcję.

Myślał, że skoro ma zielone to nic go już nie obchodzi. Wjechał pod koła strażakom (wideo)

Mogłoby się wydawać, że na ulicy było na tyle wolnego miejsca, aby wóz strażacki swobodnie przejechał. Tego się nie dowiemy, w każdym razie, pamiętajcie o takich sytuacjach parkując na osiedlach, na których zazwyczaj bywa bardzo ciasno.

just gonna shop for ten minutes while blocking a fire truck from IdiotsInCars