Znudziło jej się prowadzenie samochodu, więc z niego wysiadła. Musi sobie kupić Teslę (wideo)

Natłok niepowodzeń i brak radości z życia mogą być powodem depresji. W pewnym momencie możesz stwierdzić, że masz ochotę po prostu wszystko rzucić.

Kończysz wtedy to, co aktualnie robisz, wstajesz i wychodzisz. Gorzej, jeśli taka myśl trafi do Ciebie podczas jazdy samochodem. Wtedy takie zachowanie może być bardzo niebezpieczne.

Najpierw sama się potrąciła, a później zniszczono jej auto. Wszystko przez niesfornego psa (wideo)

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć podobną sytuację. Początkowo nic nie zwiastuje tego, co stanie się za chwilę. Takiej akcji nie widziałeś nawet w filmach.

W kadrze pojawia się srebrny Hyundai Sonata, który jedzie lewym pasem ruchu. W pewnym momencie, auto się zatrzymuje tuż przed maską samochodu z wideorejestratorem.

Z samochodu wysiada kobieta, i jak gdyby nigdy nic, odchodzi dalej pieszo. Zostawia tym samym, na środku drogi, samochód na luzie, który sam pędzi dalej i przejeżdża przez pas rozdzielający jezdnie.

Geniusz z BMW wjechał na plażę. Utknął, zostawił na biegu i zatrzasnął kluczyki (wideo)

Samochód widmo uderza w jedno z nadjeżdżających z naprzeciwka samochodów. To cud, że nie doszło do zderzenia czołowego. Co musiało się stać kobiecie, że wpadła na taki pomysł?

She just gave up
byu/lolix_dev inIdiotsInCars