Zdenerwował Cię odprysk na masce od kamyka? To co ma powiedzieć właściciel tego R8? (wideo)

Być może zdarzyło Ci się kiedyś, że spod kół samochodu jadącego przed Tobą wyleciał kamień, który trafił prosto w Twoją szybę, maskę lub zderzak.

W takiej sytuacji z pomocą przyjdzie nagranie z wideorejestratora, które udowodni ubezpieczycielowi, w jakich okolicznościach doszło do tego typu zdarzenia.

Okleili jej Aventadora dwoma milionami kamieni. Tym autem na myjnię już nie pojedzie (wideo)

Jeśli posiadasz tani, starszy samochód, na którym Ci nie zależy, odpryski na lakierze nie będą problemem. Gorzej gdy prowadzisz drogie auto, do którego reflektor potrafi kosztować kilka tysięcy złotych.

Niestety nie znamy okoliczności zdarzenia, które wydarzyło się z udziałem Audi R8 widocznego na załączonym nagraniu. Wiemy tylko, że na rachunku na kilkaset złotych za naprawę się nie skończy.

Nowy zderzak i reflektor do sportowego Audi mogą łącznie kosztować kilkanaście, a może i kilkadziesiąt tysięcy złotych. Potężne uszkodzenie zostało spowodowane ogromnym kamlotem, który jakimś cudem znalazł się w zderzaku R8.

Nie uwierzysz co trzeba zrobić, aby poprawnie zmierzyć moc w 1 z 333 Audi R8 V10 GT (wideo)

Strach pomyśleć co by się stało, gdyby trafił on w przednią szybę, a na miejscu pasażera siedziałaby jakaś osoba. Mogłoby się to skończyć dosyć niebezpiecznie.