Zawsze chciał tak zrobić, ale nie grając w GTA. Ukradł karetkę, którą zostawili na ulicy (wideo)

Czy chciałeś kiedyś zrobić na żywo jakąś akcję, którą bez problemu wykonałbyś grając w GTA? W Stanach Zjednoczonych takie sytuacje zdarzają się chyba stosunkowo często.

Dla niewtajemniczonych, chociaż wydaje nam się, że takich jest bardzo mało, GTA to jedna z najpopularniejszych gier komputerowych. W Grand Theft Auto prowadzisz życie gangusa, którym możesz robić co Ci się podoba.

Panisko z Passata nie będzie stało w korku. Puścił się za karetką korytarzem życia (wideo)

Niedawno jeden z amerykańskich złodziejaszków z Memphis ukradł… samochód ratunkowy straży pożarnej. Po kilkunastu kilometrach ją porzucił na osiedlu i uciekł.

Anonimowy telefon na policję mówiący o opuszczonym ambulansie sprawił, że funkcjonariusze zapytali ratowników, czy to może być prawda. Ci, po chwili konsternacji stwierdzili, że faktycznie brakuje im jednej karetki.

Szybką jazdę na porodówkę wymusił brak karetek. Z pomocą przyszli policjanci (wideo)

Jak się później okazało, pod jednym ze szpitali nie było już miejsca, więc zaparkowali swój wóz na ulicy. Zostawili auto odpalone z kluczykami w środku. Jak to się mówi, okazja czyni złodzieja? Karetkę ostatecznie odzyskano, jednak stwierdzono kilka braków w jej wyposażeniu.