Wyobrażasz sobie taką komunikację miejską w Warszawie? Wolelibyśmy iść pieszo (wideo)

Być może kojarzysz obrazki z krajów wschodnich, gdzie komunikacja miejska często nie należy do najbezpieczniejszych. Przepełnione autobusy i pociągi robią ogromne wrażenie.

Dla tamtejszych mieszkańców jazda na dachu autobusu czy zwisając na boku wagonu to chleb powszedni. Najważniejsze aby dojechać do miejsca docelowego.

Kierowca autobusu tańczy i popisuje się przed pasażerami. Tragedia była blisko (wideo)

Z pewnością myślałeś, że kierowcy tych pojazdów, którzy muszą dbać o bezpieczeństwo tak wielu osób, stosują się do wszelkich przepisów, a nawet jeżdżą dużo wolniej niż jest to dozwolone.

Załączone nagranie wideo nieco zburzy Twoje wyobrażenie. Nam też nie mieści się to w głowie. Czy odważyłbyś się na przejażdżkę tego typu komunikacją? My raczej nie. Jeśli jesteś chętny, to z komentarzy pod nagraniem wyczytaliśmy, że akcja dzieje się w Pakistanie.

Jest Ci za gorąco w samochodzie? Jego sposób na świeże powietrze podbija internet (wideo)

Jedyne z czym może się to kojarzyć, to z filmową sytuacją, w której kierowca autobusu nie mógł zwolnić poniżej określonej prędkości, ponieważ wtedy zapalnik aktywowałby umieszczoną w pojeździe bombę. O hamowaniu nie było wówczas mowy.

Idiot of the year award goes to…
byu/ZaackFamz02 inIdiotsInCars