Wpieniony szeryf z ciężarówki wyskoczył do Skodziarza. Okazało się, że to policja (wideo)

Tego typu nagrania z wideorejestratora to prawdziwy miód na oczy dla wszystkich poprawnie jeżdżących kierowców. Nie ma nic bardziej irytującego podczas jazdy w korku, niż szeryf blokujący kończący się za kilkaset metrów pas.

Na szczęście coraz większa liczba kierowców stosuje się do zasady jazdy na suwak i potrafi wykorzystać całą dostępną jezdnię. Wyjątki nadal się zdarzają, i zdarzać będą, tego niestety chyba nie wyeliminujemy.

Szeryf drogowy nie zauważył policjantów w lusterku. Szybka i bolesna karma (wideo)

Być może przestrogą dla szeryfów będą tego typu nagrania z wideorejestratorów. Na załączonym filmie możesz zobaczyć, jak jeden z kierowców ciężarówki poczuł się w obowiązku dać lekcję kultury prowadzącemu Skodę Superb.

Gdy czeskie auto tylko zbliżyło się do ciężarówki jadącej lewym pasem, gościu stojący grzecznie w kolejce po prawej zajechał mu drogę. Wpieniło go doszczętnie, gdy Skoda próbowała przyspieszyć. Postanowił więc wyjść z ciężarówki i powiedzieć co o nim myśli.

Tego szeryf z ciężarówki się nie spodziewał. Kolejny as nie potrafi jeździć na suwak (wideo)

Pech chciał, że wspomniany wyżej Superb należał do patrolu drogówki. Mamy nadzieję, że kierowca ciężarówki został stosownie ukarany i może w końcu zacznie używać mózgu podczas wykonywania swojego zawodu.