Twoim pickupem nie dasz rady pociągnąć 60-tonowej ciężarówki. Potrzymaj mi piwo! (wideo)

Awaria samochodu osobowego na trasie to niezbyt przyjemna rzecz. Unieruchomienie samochodu wiąże się z często wielogodzinnym oczekiwaniem na pomoc drogową i konieczność anulowania wszelkich planów danego dnia.

Gdy do uszkodzenia dojdzie na środku skrzyżowania, nie ma aż takiego problemu z zepchnięciem osobówki na pobocze. Gorzej, jeśli posłuszeństwa odmówi silnik potężnej ciężarówki.

Oto instrukcja jak nie holować samochodu. Tym bardziej jeśli jest to Bentley Continental (wideo)

Blokada przejazdu spowoduje monstrualne korki, a czasami nawet całkowite zablokowanie trasy. Co zrobić w takim momencie? Oczywiście wezwać specjalistyczną pomoc drogową, która pomoże w ściągnięciu ciężarówki na bok.

Kierowcy z załączonego materiału wideo trochę bardziej się poszczęściło, pomógł mu przypadkowo spotkany właściciel Dodge’a RAMa z 5.7 litrowym silnikiem V8 HEMI o mocy 350 koni mechanicznych i momencie obrotowym wynoszącym 508 niutonometrów.

Dwóch orłów z „Opelków” zabrało się za holowanie: to nie mogło się udać (wideo)

To niesamowite, że takim pickupem był w stanie holować ważący z pewnością ponad 60 ton zestaw ciągnika siodłowego i dwóch naczep wypełnionych po brzegi drewnem. To robi wrażenie.