Tak się zajarał jazdą Lamborghini Huracanem, że zapomniał sprawdzić ile ma paliwa (wideo)

Posiadanie drogiego samochodu z mocnym silnikiem nie zawsze wiążę się z samymi przyjemnościami. Paliwożerny silnik może sprawić, że uniesiony emocjami z jazdy zapomnisz spojrzeć na wskaźnik poziomu paliwa.

Wyjeżdżenie całego zbiornika benzyny, który pomieści jej około 83 litrów, nie jest żadnym problemem. Z pewnością znajdą się osoby, których dynamiczna jazda pozwoli na spalenie baku po przejechaniu zaledwie 300 kilometrów.

Co za przypał! Kupił 1 z 375 McLarenów za 5 baniek i musiał go pchać przez pół miasta (wideo)

Najprawdopodobniej właśnie to stało się kierowcy czerwonego egzemplarza Huracana Spyder Performante. Na załączonym nagraniu widać jak wspólnie z kolegą pchają Baby Lambo na najbliższą stację benzynową.

Mamy nadzieję, że to jedyny powód i nie doszło do jakiejś poważniejszej usterki. Jeśli nie, to wystarczy wydać około 500 złotych na tankowanie i można dalej cieszyć się jazdą bez dachu i bardzo głośnym układem wydechowym.

Siedzisz sobie spokojnie na „dwójeczce”, aż tu nagle Puk puk. Kto tam? Huracan EVO (wideo)

W Lamborghini Huracanie Performante Spyder pod tylną pokrywą znajdziesz 10-cylindrową jednostkę napędową o pojemności 5.2 litra. Generuje ona 640 koni mechanicznych i 600 niutonometrów momentu obrotowego. Auto przyspiesza do 100 km/h w 3,1 sekundy i jest w stanie rozpędzić się do 325 km/h.