Stwierdził, że lewy pas jest idealny do skrętu w prawo. Wylądował pod kołami autobusu (wideo)

Osoby pracujące zawodowo jako kierowcy mają zdecydowanie największe doświadczenie jeśli chodzi o spotykanie na swojej drodze prowadzących bez umiejętności.

Codziennie muszą się użerać z takimi, którzy prawo jazdy znaleźli w chipsach i takimi, którzy są panami dróg i zawsze mają przed każdym pierwszeństwo.

Wysłał na policję nagranie z wymuszeniem pierwszeństwa. Nie przewidział jednego (wideo)

Załączony materiał wideo, nakręcony przez jednego z kierowców stołecznych autobusów miejskich pokazuje w jak niewielkim odstępie czasu dwukrotnie miał bliskie spotkanie z nieuważnymi kierowcami.

Pierwszą sytuacją było wymuszenie pierwszeństwa podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej. Na szczęście udało się tam uniknąć kolizji, skończyło się tylko na długim użyciu klaksonu.

Druga akcja na nagraniu nie była już tak przyjemna. Gościu z Hondy Civic postanowił, że skręci w prawo z lewego pasa. Podczas wykonywania tego manewru nagle zwątpił i zatrzymał się prosto pod nadjeżdżającym autobusem.

Strach się bać. Ekipa z niebieskiego Cinquecento napada na autobus komunikacji miejskiej (wideo)

Jak widać na ujęciu, kierowca osobówki nawet nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Będzie musiał się pożegnać ze swoim prawem jazdy, a także z samochodem, który najprawdopodobniej trafi na złom.