Poziom głupoty sprawił, że w samochodzie było mu za duszno. Postanowił wyjść na dach (wideo)

Prowadzenie pojazdu, którego pasażerowie są pod wpływem alkoholu lub środków odurzających nie należy do najłatwiejszych zadań dla kierowcy.

Jako jedyna trzeźwa osoba w aucie musisz wytrzymywać z nadpobudliwymi i bardzo wesołymi kompanami podróży, którzy nierzadko nie stosują się do Twoich poleceń.

Tak mu się spieszyło na plażę, że zaczął opalać się już w drodze, na dachu BMW e46 (wideo)

Niestety czasami zdarza się tak, że potrafią oni stworzyć zagrożenie i sprowadzić na Ciebie kłopoty. W takim przypadku należy jak najszybciej się zatrzymać i wyprosić uciążliwego delikwenta z samochodu.

Tak się niestety nie stało w sytuacji zarejestrowanej na załączonym materiale wideo. Możesz tam zobaczyć pasażera Mazdy 6, który mocno wychyla się przez boczną szybę tylnych drzwi wymachując rękami. W takich chwilach niewiele trzeba aby wydarzyła się tragedia.

To jednak nie koniec jego wybryków. W pewnym momencie bezmózg stwierdził, że podróż będzie kontynuował na dachu trzymając się za relingi. Niestety nie wiemy jak się to skończyło, bo kierowca z kamerą pojechał w innym kierunku.

Chciał przewieźć ponton na dachu. Tak go (nie) zabezpieczył, że nagranie podbija sieć (wideo)

Prowadzący Mazdę powinien się zatrzymać gdy tylko zauważył tego typu zachowanie. Jeśli jesteś świadkiem takiego zdarzenia, poinformuj o tym policję póki nikomu się nie stanie krzywda.