Podświetlany grill w Rolls-Royce jak w Skodzie Enyaq. Mansory pokazał swój projekt dla Ghosta

Prawie rok temu odbyła się premiera nowej generacji Rolls-Royce’a Ghosta. Samochód zachwycał swoją nową stylistyką i jeszcze wyższym poziomem komfortu.

Teraz przyszła pora, aby popularny tuner Mansory pokazał swoją wizję dotyczącą tego modelu. Zmiany dotyczą praktycznie każdego elementu luksusowej limuzyny.

Mansory Rolls Royce Ghost
Mansory Rolls Royce Ghost

Rolls-Royce Ghost V12 2021: 100 kg materiałów dźwiękochłonnych tak go wyciszyło, że inżynierowie mieli problem

Na zewnątrz nie mogło oczywiście zabraknąć mnóstwa włókna węglowego, którym Rolls-Royce oklejony jest cały dookoła. Największe wrażenie robi grill, który może być podświetlany w różnych kolorach. Nadkola wypełniono 22-calowymi felgami, a w tylnym dyfuzorze znalazło się miejsce dla czterech końcówek układu wydechowego.

Jeśli wydawało Ci się, że nie da się poprawić wnętrza Rolls-Royce’a, to jesteś w błędzie. Mansory postarał się aby każdy klient poczuł się jeszcze bardziej wyjątkowo. Znalazła się tam najwyższej jakości skóra, grube dywaniki, a nawet zestaw skórzanych walizek z logo tunera.

Mansory Rolls Royce Ghost
Mansory Rolls Royce Ghost

Jeden z trzech Fordów Le Mansory nadal czeka na właściciela. Wystarczy wydać 8,2 miliona złotych

Zmian nie zabrakło również pod maską. Silnik V12 generuje teraz 720 koni mechanicznych, co pozwala na przyspieszenie do 100 km/h w 4,4 sekundy. 1 020 niutonometrów momentu obrotowego zapewni natychmiastowy wystrzał do przodu w każdych warunkach.