Pięść jak bochen chleba. Wkurzony kierowca zniszczył drzwi w Hyundaiu ix35 (wideo)

Coraz większa liczba samochodów na ulicach powoduje problem z brakiem miejsc parkingowych. Projekty nowych osiedli często przewidują tylko po jednym stanowisku przydzielonym do każdego mieszkania.

Jak wiadomo, nie zawsze tylko jedna osoba w rodzinie posiada auto co sprawia, że zatłoczone są uliczki wokół bloków. Nie trzeba wspominać, że zazwyczaj są one wąskie, i gdy ludzie parkują przy nich samochody, zostaje bardzo mało miejsca na przejazd.

Dostał mandat, więc uderzył w radiowóz. Nie pomógł telefon do przyjaciela (wideo)

Zdarzają się wtedy nieporozumienia dotyczące pierwszeństwa przejazdu. Najgorszą sytuacją jest ta, w której trafi na siebie dwóch gości z twardym i nieustępliwym charakterem. Wtedy każdy z nich uważa, że ma pierwszeństwo i czeka na wycofanie się drugiej osoby, trwa to w nieskończoność.

Do podobnej sytuacji doszło na jednym z wrocławskich osiedli. Załączone nagranie wideo wywołało dyskusję w komentarzach, na temat tego, kto tak naprawdę powinien komu ustąpić.

Spanikowała gdy usłyszała o wezwaniu policji. Uciekając uderzyła w następne auto (wideo)

Oprócz ostrej wymiany słownej doszło między kierowcami również do rękoczynów. Blacha, z której wykonano drzwi Hyundaia ix35 okazała się na tyle delikatna, że jeden z panów był w stanie pięścią wykonać potężną wgniotkę.

https://youtu.be/oCSFIlfpg8s