Miał być efektowny poślizg wypożyczonym Lambo, a będzie bolesna kara pieniężna (wideo)

Wypożyczalnie samochodów luksusowych i sportowych pozwalają na możliwość przejażdżki autami, na które najprawdopodobniej nigdy nie będziesz mógł sobie pozwolić.

Jest to super pomysł również na przykład jako prezent urodzinowy dla bliskiej osoby, która kocha motoryzację. Często organizowane są także przejażdżki po torach wyścigowych, które pozwalają na lepsze wykorzystanie potencjału auta.

Myślał, że wcisnąć gaz na prostej to nic trudnego. Huracanem powędrował na pobocze (wideo)

Zdarza się czasami, że wsiadając do wypożyczonego samochodu niektórym kierowcom odbija. Wiedzą, że nie jest to ich samochód, nie znają jego właściwości jezdnych i mimo to zaczynają szaleć.

Dochodzi wtedy do uszkodzeń, które w przypadku wypożyczenia auta, potrafią być niesamowicie kosztowne dla kierowcy. Owszem, samochody są ubezpieczone od tego typu zdarzeń, ale mimo to przyjdzie nam zapłacić wysokie kary za zniszczenia.

Jaguarem najechał na tył Bugatti z wypożyczalni. Ubezpieczyciel nie będzie zadowolony (wideo)

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć fragment przejażdżki wypożyczonym Lamborghini, najprawdopodobniej jest to Huracan Performante Spyder. 640 koni mechanicznych niestety nie zostało opanowanych podczas wyjścia z zakrętu. Miał być efektowny poślizg, a skończy się na sporej karze pieniężnej.

Idiot in a rented Lamborghini
byu/ElectronicFun2 inIdiotsInCars