McLaren 720S Zacoe Galaxy Wide Body. Karbonowy pakiet poszerzeń prosto z Azji

Modele McLarena nie są zbyt często wybieraną bazą przez tunerów. Stosunkowo niewielu z nich decyduje się na tworzenie pakietów dla brytyjskich supersamochodów.

Firma Zacoe postanowiła jednak, że wypełni trochę lukę i wyprodukuje komplet elementów stylistycznych dla McLarena 720S o nazwie Galaxy Wide Body. Bardzo delikatne linie były niezłym wyzwaniem dla projektantów.

McLaren 720S Zacoe Galaxy Wide Body
McLaren 720S Zacoe Galaxy Wide Body przód

Coś Ci się Panu przykleiło do zderzaka. Czyli jak z McLarena 720S powstał McLaren Senna GTR

Mimo to, udało im się uzyskać, naszym zdaniem, bardzo zadowalający oko efekt. Poszerzenia nadkoli oraz potężny tylny spojler robią ogromne wrażenie.

Wszystkie elementy naturalnie wykonano z włókna węglowego. Więcej miejsca pod błotnikami pozwoliło na zastosowanie nowych felg, które genialnie komponują się z całą resztą. Najprawdopodobniej zostały one wykonane przez firmę Z-Performance, ponieważ właśnie z nią Zacoe często współpracuje przy swoich projektach.

McLaren 720S Zacoe Galaxy Wide Body
McLaren 720S Zacoe Galaxy Wide Body tył

Co za przypał! Kupił 1 z 375 McLarenów za 5 baniek i musiał go pchać przez pół miasta (wideo)

Zastosowano również odmienny układ wydechowy z czterema końcówkami umieszczonymi w górnej części tylnego zderzaka. Dzięki temu przypomina on ten stosowany w wyższym modelu – 765LT.

Tak wyglądającemu McLarenowi przydałaby się jeszcze jakaś kuracja podnosząca moc silnika. Co prawda 720 koni mechanicznych generowanych przez 4.0 litrowe V8 rozpędza seryjne auto do 100 km/h w 2,9 sekundy. No ale jak szaleć, to szaleć.