Królewicz z kawą w ręku przechodzi przez pasy kiedy chce. Wyczekał aż auto ruszy (wideo)

Po wprowadzeniu 1 czerwca 2021 roku nowych przepisów dotyczących pierwszeństwa pieszych, mieliśmy obawy, że do takich sytuacji będzie dochodziło dosyć często.

To pierwszy zarejestrowany przypadek, ale wydaje nam się, że wcześniej mogło ich być więcej. Poziomu inteligencji gościa widocznego na załączonym nagraniu nie da się opisać.

Od 1 czerwca będziesz musiał zwolnić o 10 km/h, przepuścić pieszego i zachować dystans (wideo)

Kierujący samochodem z wideorejestratorem poruszał się miejskimi uliczkami w pobliżu galerii handlowej. Ruch pieszych w takim miejscu jest zazwyczaj spory, więc kierowca jedzie ostrożnie i zatrzymuje się przed pasami.

Mija około 20 sekund zanim wszyscy przeszli na drugą stronę jezdni. Gdy mężczyzna planuje ruszyć autem dalej, nagle o zamiarze użycia zebry przypomina sobie stojący od pół minuty na wysepce facet.

Nie był on zajęty ani rozmową telefoniczną, ani czytaniem gazety, ani niczym innym. Ewidentnie zrobił to specjalnie aby podnieść ciśnienie kierowcy oraz z pewnością wszystkim oglądającym załączone nagranie wideo.

Pędził Fiestą jak w GTA. Otrząsnął się w ostatniej chwili przed przejściem dla pieszych (wideo)

Nie mamy słów na zachowanie takiego cwaniaka. Do tego jeszcze ma pretensje, że ktoś raczył zwrócić mu uwagę. Obyś spotykał jak najmniej takich osób na swojej drodze.