Janusz na wymarzonych wakacjach. Zablokował drogę 90 pojazdom, bo inni cwaniakują (wideo)

Lato to okres wyjazdów rodzinnych na wyczekiwane przez cały rok wakacje. Korki na drogach, nawet tych szybkiego ruchu są wtedy niestety normalnością.

Czy możemy coś zrobić, aby się one nie tworzyły, albo chociaż były mniejsze? Oczywiście. Wystarczy wyedukować kierowców w kwestii jazdy na suwak i płynnego ruszania.

Szeryf drogowy nie zauważył policjantów w lusterku. Szybka i bolesna karma (wideo)

W sieci z pewnością wkrótce pojawi się mnóstwo nowych nagrań dotyczących „januszowania” i blokowania pasa ruchu przed zwężeniem. Ten gościu z Mazdy MPV widocznej na załączonym filmie przebił jednak wszystkich.

Doskonale widać na znaku pionowym, że do końca pasa zostało jeszcze 500 metrów. Zakładając średnią długość samochodu 4,5 metra i doliczając po metr przestrzeni przed autem, wychodzi na to, że na tym pasie zmieściłoby się jeszcze ponad 90 samochodów.

Tego szeryf z ciężarówki się nie spodziewał. Kolejny as nie potrafi jeździć na suwak (wideo)

Zamiast tego, stoją one z tyłu za geniuszem z Mazdy, który przecież blokuje cwaniakujących kierowców! Może gdyby na znakach, pod tabliczką z odległością do końca pasa, wpisywano liczbę pojazdów które się tam zmieszczą, dałoby to niektórym inteligentom do myślenia.