Dał upust swojej złości. Czemu remontują drogę wtedy, gdy Panicz w Nissanie jej używa? (wideo)

Zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób swoją irytację mogą okazywać kierowcy jadący drogą, na której prowadzony jest remont? Na takie rozwiązanie w życiu byś nie wpadł.

Roboty drogowe wiążą się niestety z utrudnieniami w ruchu. Zwężenia, zamknięte pasy, ruch wahadłowy. Szczególnie w okresie wakacyjnym może to doprowadzić niektórych do szału.

VW Passat „wystrzelił” z pasa jak z procy na remontowanym odcinku A1, bo kierowca ciężarówki się zagapił

Nie rozumieją oni, że jest to konieczne aby naprawić uszkodzone fragmenty drogi i ostatecznie usprawnić ruch. Chwilę pocierpisz, ale w przyszłości będziesz się cieszył szybkim i sprawnym przejazdem.

Kierowca Nissana GT-R widocznego na załączonym nagraniu najwidoczniej nie potrafił tego zrozumieć. To, w jaki sposób pokazał swoją złość, jest hitem w sieci.

Stwierdził, że nie będzie dłużej stał w korku. Barierki z plastiku dzieliły go od wolności (wideo)

Poprosił pasażera, aby ten otworzył drzwi, którymi będzie celował w stojące między pasami pachołki. Nie wiemy na jak długim odcinku tak robił, ale robotnicy będą mieli pełne ręce roboty, a co za tym idzie, remont potrwa dłużej. Mamy nadzieję, że odskakujące słupki nie trafiły pod koła jadących z naprzeciwka samochodów.

Idiot in a GTR from IdiotsInCars