Czy to będzie pierwsze hybrydowe Porsche 911? Tajemniczy egzemplarz na Nurburgringu (wideo)

Tor Nurburgring, czyli ulubione miejsce do testowania prototypowych egzemplarzy samochodów, ponownie gościł wielu producentów. Są oni tam w stanie sprawdzić nowe modele w najtrudniejszych warunkach.

Mówi się, że jeśli dane auto jest szybkie na Północnej Pętli Nurburgringu, to będzie w stanie szybko pokonać każdy inny tor wyścigowy na świecie.

Tak wygląda nowe Porsche 911 GT3 RS 992 (2022) z bliska. 530 KM i aktywny spojler (wideo)

Załączony materiał wideo to kompilacja ujęć z różnymi samochodami biorącymi udział w jazdach testowych. Możesz tam zobaczyć między innymi nowe BMW M2, Mercedesa-AMG One, Bentleya Continentala GT oraz wiele innych.

Według autora, jednym z najciekawszych samochodów było tajemnicze czarne Porsche 911. Sugeruje on, że producent testuje nowy, najszybszy wariant.

Porsche 911 992 Turbo S e-hybrid
Porsche 911 992 Turbo S e-hybrid tył

Miałoby to być Porsche 911 Turbo S e-hybrid, którego napęd oferowałby kierowcy 800 lub nawet 850 koni mechanicznych. Nas zastanawia tylko brak wlotów powietrza w tylnych błotnikach.

Brak jakichkolwiek przecieków na temat takiej wersji również jest podejrzane. Jednak w dzisiejszych czasach, kiedy napęd elektryczny rozpycha się łokciami w każdej kategorii samochodów, wszystko jest możliwe.