Było mu za głośno. Zaatakował motocyklistów gazem. Swój popis nagrywał kamerą (wideo)

Grupy motocyklistów nie zawsze wzbudzają sympatię innych użytkowników dróg. Czasami zdarza się, że wykonują oni nieprzewidywalne manewry, na które mogą sobie pozwolić tylko zwinnym jednośladem.

Nie jest to oczywiście reguła, przykre sytuacje zdarzają się raz na jakiś czas, ale z pewnością nie można generalizować i oskarżać o to wszystkich miłośników dwóch kółek.

„Co pokazałeś? Że będzie tak.” Sam udostępnił swój atak na rowerzystę w sieci (wideo)

Bardzo często ta grupa społeczna robi wiele dobrego, organizuje akcje charytatywne, promuje bezpieczną jazdę i szanuje innych uczestników ruchu drogowego.

Podczas jednej z imprez motocyklowych, pewnemu pieszemu nie spodobał się przejazd jednośladów przez miasto. Jak widać na nagraniu, był on na tą akcję doskonale przygotowany. Widzimy jak ustawia kamerę na statywie, aby później pochwalić się swoją głupotą.

Po chwili, gdy grupka motocyklistów zebrała się na czerwonym świetle, pieszy wybiega na pasy i rozpyla gaz pieprzowy w stronę kierujących jednośladami, narażając ich na niebezpieczeństwo. Nie rozumiemy jak można być tak bezmyślnym.

Kilku „kozaków” z dwóch Audic atakuje. Kazali kierowcy przepraszać za klakson (wideo)

Po chwili motocykliści dorwali go w swoje ręce i wymierzyli mu karę. Mamy nadzieję, że na miejsce wezwano policję i ona również zajęła się tym delikwentem.