Bugatti szanuje klientów. Specjalny event w Saint Tropez połączony z jazdami próbnymi (wideo)

Od połowy lipca do połowy sierpnia Bugatti organizuje bardzo ciekawy event na Lazurowym Wybrzeżu. Zaproszeni przez Francuzów goście będą mieli okazję odbycia jazd testowych w malowniczych okolicach Saint Tropez.

Do ich dyspozycji oddane zostaną Bugatti Chiron Pur Sport oraz Chiron Sport. Każdy będzie mógł przejechać się specjalnie wytyczoną trasą, której pokonanie zajmie około godziny.

Bugatti Chiron mierzy się z odrzutowcem. Jeden na lądzie dosłownie sponiewierał drugiego! (wideo)

Zaproszeni goście będą mogli poznać tajniki produkcji, obejrzeć akcesoria oferowane klientom, a także poznać wszelkie szczegóły techniczne dotyczące Chirona.

Będą też mieli okazję obejrzeć nową odmianę Super Sport, którym jednak jeszcze nie będą mogli się przejechać. 1 600 konny wariant trafi do klientów dopiero w przyszłym roku.

Bugatti Chiron Super Sport przyspiesza do 400 km/h w pół minuty. Kosztuje ponad 14 baniek

Bugatti planuje organizować Summer Road Show co roku w tych malowniczych rejonach, które przyciągają najbogatszych klientów. Spotkania odbywają się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, auta są na bieżąco dezynfekowane, a personel jest zaszczepiony i codziennie przechodzi testy na obecność wirusa.