BMW M240i xDrive bez tajemnic na kilka dni przed premierą. Stylistyka nie jest niespodzianką

Oficjalnie nowe BMW Serii 2 G42 zobaczymy dopiero 8 lipca. Jego premiera odbędzie się w Wielkiej Brytanii podczas Goodwood Festival Of Speed.

Już dzisiaj natomiast możemy podziwiać pierwsze zdjęcie prasowe, które wyciekło do sieci jeszcze przed debiutem najmniejszego coupe.

Czy nowe BMW Coupe też będzie miało wielkie nerki? Zobacz jak wygląda nowa Dwójka (wideo)

Czy jego wygląd jest dla nas zaskoczeniem? Jeśli pamiętasz zdjęcia, które pojawiły się w sieci około dwóch lat temu, to nie powinieneś być zdziwiony.

2022 BMW Serii 2 G42
2022 BMW Serii 2 G42

Model widoczny na przecieku z dzisiaj wygląda niemal identycznie jak ten sprzed dwóch lat. To pokazuje z jak dużym wyprzedzeniem producenci tworzą swoje auta. Często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Teraz już mamy stuprocentową pewność, że Seria 2 nie podzieli losu Serii 4 i nie otrzyma od projektanta wielkiego grilla z przodu. Chociaż szczerze mówiąc, ludzie chyba i do nich się już powoli przyzwyczajają.

8 lipca poznamy nowe BMW Serii 2 (2022). Na szczycie oferty 369-konna wersja M240i xDrive

Najmocniejsza odmiana, oprócz wersji M2, to M240i xDrive, pod maską której znajdziesz 3.0 litrową jednostkę R6 generującą 369 koni mechanicznych. Na więcej oficjalnych informacji i zdjęć poczekajmy do 8 lipca.