580-konne Lamborghini go przerosło. Tak wcisnął gaz, że Murcielago wylądowało na dachu (wideo)

Dla wielu miłośników motoryzacji nie ma nic lepszego niż jazda po górskich serpentynach za kierownicą wymarzonego supersamochodu. Niestety, niewielu może sobie na taki luksus pozwolić.

Podróżując po górskich drogach często możesz spotkać szczęśliwych posiadaczy samochodów egzotycznych, którzy czerpią frajdę z jazdy po zakrętach podziwiając niesamowite widoki. Niestety, czasami zdarza się tak, że poniesiony emocjami kierowca w pewnym momencie przesadza. Dochodzi wtedy do bardzo niebezpiecznych wypadków.

On nie trzyma aut pod kocem. Zobacz jak użytkuje swojego Koenigsegga Agera RS (wideo)

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć nieprzyjemny moment, w którym posiadacz Lamborghini Murcielago stracił panowanie nad swoim włoskim supersamochodem. 6.2 litrowe V12 o mocy 580 koni mechanicznych okazało się bardzo nieprzewidywalne, nawet pomimo napędu na wszystkie koła.

Wydawać by się mogło, że niewinne przyspieszenie nie może skutkować niczym niebezpiecznym. Niestety, pedał gazu został wciśnięty zbyt mocno i na tylnej osi pojawił się uślizg.

Opuszczając zlot, Pochwalił się, co potrafi jego Lamborghini Murcielago LP670-4 SV (wideo)

W jego rezultacie samochód uciekł na pobocze i po chwili wylądował na dachu. Mamy nadzieję, że żadnemu z podróżujących Lamborghini się nic nie stało.

https://youtu.be/1qG5O0lKNxk