Zrobił się blady gdy wcisnął hamulec. Musiał wybierać z którym autem się zderzy (wideo)

Czasami to nie nasza nieuwaga czy brak umiejętności są przyczyną zderzenia. Bywają takie sytuacje, w których decyduje o tym stan techniczny naszego samochodu.

Niestety są takie momenty, że nawet sobie nie zdajesz sprawy o awarii któregoś z układów w aucie. Może być tak, że wyciek płynu hamulcowego zauważysz w momencie, w którym najbardziej będziesz potrzebował wytracić prędkość.

Auto dostawcze najechało na tył ciężarówki na autostradzie A4. Mamy nagranie (wideo)

Najprawdopodobniej właśnie taka sytuacja miała miejsce na załączonym nagraniu. Mina kierowcy Peugeota 307 po wciśnięciu środkowego pedału musiała być bezcenna.

Jechał on sobie spokojnie trasą 748 w kierunku Kielc. Nagle żółta furgonetka, która podążała kilkanaście metrów przed nim zaczęła hamować aby wykonać manewr skrętu w prawo.

Kierowca Peugeota wcisnął więc hamulec, ale niestety nic to nie dało. Światła się zapaliły ale auto nie wytracało prędkości.

Hybrydą chciał najechać w tył Tesli na postoju. Za to pokochasz samochody elektryczne (wideo)

Musiał więc wybrać mniejsze zło, z naprzeciwka jechało akurat auto, więc zderzenie czołowe to bardzo niebezpieczne wyjście. Zdecydował więc, że mniejsze uszkodzenia pojawią się gdy najedzie na tył furgonetki.