Zgadnij, jaki jest jego ulubiony samochód? Właśnie kupił kolejne dwa egzemplarze (wideo)

Powinieneś już kojarzyć gościa z załączonego materiału wideo. Niedawno prezentowaliśmy Ci jeden z jego filmów, na którym zabrał swojego Veyrona na przejażdżkę i nie mógł sobie odmówić zapalenia wewnątrz auta cygara.

Jest to biznesmen z Kalifornii, który większość zarobionych na inwestowaniu w nieruchomości pieniędzy wydaje na swoją kolekcję samochodów.

Pozwalasz palić w swoim Passacie? On nie trzyma fajka za oknem w Bugatti za 10 milionów (wideo)

Ma ją już dosyć sporą, na liście znajduje się między innymi kilka Bugatti, kilka Pagani, McLaren Speedtail oraz Mercedes-Benz SLR McLaren.

Mercedes-Benz SLR McLaren
Mercedes-Benz SLR McLaren

Ten ostatni wymieniony jest chyba jego ulubionym samochodem, ponieważ właśnie kupił dwa kolejne egzemplarze. Kolejne? Tak, w swoim garażu miał ich do tej pory aż sześć.

Teraz może podziwiać w jednym miejscu osiem sztuk tego niesamowitego modelu. Różnią się one kombinacją kolorystyczną, rokiem produkcji, przebiegiem a także rodzajem nadwozia.

Co ciekawe nie posiada jeszcze ani jednego egzemplarza w wersji 722, ale spokojnie, na nagraniu Manny śmieje się, że ma jeszcze miejsce na kolejne dwa SLRy.

Mercedes-Benz SLR McLaren
Mercedes-Benz SLR McLaren

Mercedes, który powstał we współpracy z McLarenem skrywa pod maską 5.5 litrową jednostkę V8 z kompresorem, która odwdzięcza się kierowcy genialnym dźwiękiem silnika oraz mocą 626 koni mechanicznych.

Pojedynek największych „kotów” poprzedniej dekady. Lexus LFA vs. SLR McLaren 722S (wideo)

Aktualnie na rynku wtórnym ceny SLRów zaczynają się od około miliona złotych, a kończą na kwocie nawet 4,5 miliona. Łącznie na świecie sprzedano 2 157 egzemplarzy.