Z nieba na jego samochód spadło ważące 100 kg koło. On sam nie wierzy, że przeżył (wideo)

O niesamowitym pechu może mówić właściciel srebrnego Nissana Navary widocznego na załączonym nagraniu wideo z osiedlowego monitoringu.

Nic nie zapowiadało, że jego dzień rozpocznie się w tak dramatyczny sposób. Tuż przed 8:00 rano wyszedł z domu i wsiadł do swojego pickupa aby ruszyć w drogę do pracy.

Uważaj, na tym zakręcie często z samochodów wypadają silniki. To kolejny przypadek (wideo)

Po uruchomieniu samochodu zauważył jadącą z naprzeciwka ciężarówkę. Musiał ustąpić jej pierwszeństwa włączając się do ruchu.

Pech chciał, że niedopatrzenie ze strony kierowcy TIRa spowodowało odkręcenie się dwóch kół z jego pojazdu. Rozpędzone, ważące po około 100 kilogramów felgi z oponami toczyły się prosto na stojącego na poboczu Nissana.

Pierwsze z nich uderzyło w przód samochodu, powodując wystrzelenie poduszek powietrznych. Drugie natomiast wcześniej zostało podbite i zaatakowało Navarę z powietrza lądując na jego dachu.

Scena jak z filmu „Oszukać Przeznaczenie”. Zawsze zabezpieczaj to co przewozisz (wideo)

To cud że kierowcy pickupa nic się nie stało i zdołał wyjść z auta o własnych siłach. Niewiele brakowało aby zakończyło się to przykrą tragedią.

i heard hungry tires hunt like velociraptors, one distracts you while the other comes in for a headshot from IdiotsInCars