W Toyocie naoglądali się polskich seriali. GR Supra w pojedynku z kartonami (wideo)

Czego nie robi się aby nagrać dobry spot reklamowy? Będąc jednym z największych producentów samochodów na świecie poświęcenie jednego czy dwóch egzemplarzy swojego modelu nie jest problemem.

Amerykański oddział Toyoty postanowił pokazać swoim klientom jak wytrzymałe auta wyjeżdżają z japońskich fabryk. Aby przyciągnąć uwagę wielu widzów zdecydowano się na coś szalonego.

Toyota Supra vs. BMW M440i. Ale miazga! Taki sam silnik służy w polskiej policji (wideo)

Zapewne pamiętasz, nawet jeśli nie oglądałeś ani jednego odcinka „M jak Miłość”, historyczną scenę z kartonami, w której zginęła bohaterka Hanna Mostowiak.

Najwidoczniej amerykanie również byli pod wrażeniem tej akcji i chcieli to powtórzyć. Ale jak to bywa w Stanach Zjednoczonych, z dużo większym rozmachem.

Toyota Supra 2.0 vs. Supra 3.0 vs. Supra MK4. Pojedynek szokuje, nikt się tego nie spodziewał (wideo)

Zamiast zaledwie kilku kartonów ustawiono ich kilkaset. Samochód, i to nie byle jaki bo GR Supra, nie jechał po ulicy tylko wleciał w przeszkodę z powietrza. Klip robi niesamowite wrażenie.

Co ciekawe, po tym efektownym skoku Toyocie GR Supra praktycznie nic się nie stało. Można więc powiedzieć, że ta reklama w odpowiedni sposób pokazuje jak wytrzymałe są te japońskie samochody.