To miał być piękny weekend w Cabrio nad morzem. Takiego deszczu nie przewidział (wideo)

Czy może być coś piękniejszego niż samochód bez dachu, piękna pogoda i wiatr we włosach? Z pewnością jest to jeden z przyjemniejszych sposobów podróżowania.

Peugeot 307 CC, którego widzisz na załączonym nagraniu jest dosyć tanim autem ze składanym blaszanym dachem. Taki dach pozwala na korzystanie z niego nawet zimą.

Szybka jazda dwóch Ferrari w deszczu szła im dobrze. Problem pojawił się gdy zwolnili (wideo)

W dzisiejszych czasach większość samochodów ze składanym dachem posiada opcję otwierania go i zamykania również podczas jazdy.

W widocznym na załączonym nagraniu Peugeocie 307 CC nie było to jeszcze możliwe. Są aktualnie do kupienia specjalne modyfikacje, które na to pozwalają. Właściciel tego francuskiego auta zapewne znajdzie takie urządzenie po tej przejażdżce.

Podczas jazdy na autostradzie, z otwartym dachem, wydarzył się dramat. Nagle oberwała się chmura i zaczęło ostro lać. Biedny kierowca Peugeota nie miał gdzie się zatrzymać aby zamknąć dach, musiał więc kontynuować podróż bez niczego nad głową.

Szaleńczy wyścig Audi R8 i BMW M6. Deszcz nie przeszkodził w osiągnięciu 250 km/h (wideo)

Koleś jadący za nim, który wszystko uwiecznił na filmie, prawie umarł ze śmiechu. Mamy nadzieję, że chwilę później Peugeot nie spłatał figla i dach zamknął się bez żadnego problemu.