Ten operator koparki ma najgorszą pracę na świecie. Musi niszczyć sportowe fury (wideo)

Wykonywanie poleceń od swojego szefa to nasz chleb codzienny. O ile sam nie jesteś szefem wszystkich szefów, nie jesteś ze Szczecina i nie nazywasz się Krzysztof Jarzyna.

Niektóre z nich zapewne Ci się niezbyt podobają, ale żeby utrzymać swoje miejsce pracy zaciskasz zęby i je wykonujesz. Czy zdarzyło Ci się kiedyś postawić swojemu przełożonemu?

Uważaj jakie filmy z jazdy autem wrzucasz do sieci. Pracownik Rimaca ma teraz kłopoty (wideo)

Ciekawe co byś zrobił na miejscu tego biednego operatora koparki, któremu kazano zniszczyć stojące przed jego maszyną samochody. Tuż przed weekendem, w piątek, miał wykonać akt destrukcji na aż 21 autach wartych łącznie 4,5 miliona złotych.

Mercedes SLK, Porsche 911, Bentley Continental Flying Spur oraz najdroższy z nich, jeden z 350 egzemplarzy na świecie – McLaren 620R. W Polsce sprzedano tylko jedną sztukę takiego auta.

Kierowca tego autobusu powinien chyba już szukać nowej pracy. Poleciał w kosmos (wideo)

Zastanawiasz się pewnie, dlaczego ktoś kazał mu zniszczyć te samochody. Otóż dostały się one na Filipiny nielegalnie, przemyt został udaremniony przez celników i właśnie w taki sposób chcą oni ostrzec przed kolejnymi takimi próbami.