Ten 5-latek do przedszkola nie jeździ busem. Gdy nikt nie patrzy podkrada tacie kluczyki (wideo)

Nissan GT-R jest jednym z najszybszych samochodów sportowych, dostępnych dla stosunkowo dużej grupy osób. W dodatku, ponoć jest to tak łatwe w prowadzeniu auto, że bez problemu pojedzie nim nawet dziecko.

Załączony materiał wideo pokazuje 5-letniego chłopca, który wychodzi z domu i wsiada do GT-R’a swojego tatusia, po czym udaje się do przedszkola.

Ty w takim wieku na chleb mówiłeś beb, a on już śmiga za kierownicą Ferrari F430 (wideo)

W drodze nie zapomina o użyciu procedury startu, pokonaniu kilku zakrętów bokiem czy rozpędzeniu się do bardzo dużych prędkości. Faktycznie musi to być niesamowicie proste w obsłudze auto.

W modelu z 2011 roku 3.8 litrowy silnik V6 biturbo, który zamontowany jest pod maską, generuje 550 koni mechanicznych. Pozwala on na rozpędzenie się do 100 km/h w 2,8 sekundy.

Gallardo pluje płomieniami w pojedynku z Nissanem GT-R. Gorące starcie 3300 koni (wideo)

Oczywiście załączone nagranie zostało specjalnie zmontowane w taki sposób, żeby wydawało się, że naprawdę 5-latek prowadzi auto. W rzeczywistości z pewnością tak nie było, i takie poczucie humoru szanujemy.

https://youtu.be/Lyy5NLS3pFY