Pozwalasz palić w swoim Passacie? On nie trzyma fajka za oknem w Bugatti za 10 milionów (wideo)

Właściciel jednego z popularnych kanałów na Youtube, Manny Khoshbin, zabiera Cię dzisiaj na wycieczkę w jednym ze swoich Bugatti. Mamy tylko nadzieję, że tolerujesz palenie w wozie.

Manny Khoshbin to kalifornijski biznesmen, który zdążył zgromadzić w swoim garażu sporą kolekcję najdroższych aut na świecie. Posiada między innymi sześć, tak- sześć, Mercedesów SLR McLaren, kilka Bugatti, Pagani i wiele innych.

Chciał być wyjątkowy, więc kupił Bugatti. Zdziwił się gdy spojrzał w lusterko wsteczne (wideo)

Bugatti, które jest bohaterem załączonego nagrania to jeden z trzech wyprodukowanych egzemplarzy Veyrona Grand Sport Vitesse Rembrandt Edition. Swego czasu francuski producent wypuścił specjalną edycję 18 egzemplarzy Veyrona dedykowaną sześciu ważnym dla marki osobom.

Auto widziane na filmie to jedyny z trzech, który został dostarczony do Stanów Zjednoczonych. Powstał ku czci brata Ettore Bugattiego – Rembrandta, który był włoskim rzeźbiarzem (nie mylić ze znanym holenderskim malarzem). Jego podobizny zwierząt wykonywane były najczęściej z brązu, stąd taki a nie inny lakier pokrywający karoserię Bugatti.

Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse Rembrandt
Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse Rembrandt

Manny postanowił wziąć auto na przejażdżkę, nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że podczas jazdy miał ochotę na jedno ze swoich ulubionych cygar marki Fuente. Koszt jednej sztuki takiego cygara to około 130 złotych.

Bugatti testuje nowy model! Będzie tak drogi, że Chiron przy nim to auto dla ludu (wideo)

Przy cenie około 10 milionów złotych, które trzeba było zapłacić za limitowaną edycję Veyrona, jest to śmieszna kwota. Tak czy siak, zapewne wielu z Was oburzy fakt palenia w tak wyjątkowym wozie. No ale, kto bogatemu zabroni.