Po drodze publicznej jak po torze. Cwaniaki z Porsche i Ferrari szaleją w rękawiczkach (wideo)

Jeździłeś kiedyś górskimi krętymi drogami południowej Francji? Tak malownicze trasy znajdziesz oczywiście w wielu innych miejscach na świecie.

Z pewnością marzyłeś w tamtym momencie, aby zamiast swojego prywatnego kombi posiadać kluczyki do jakiegoś sportowego samochodu.

Szybka jazda dwóch Ferrari w deszczu szła im dobrze. Problem pojawił się gdy zwolnili (wideo)

Są oczywiście osoby, które mają to szczęście i cieszą się tego typu autami na najlepszych drogach świata. Niektórzy jednak grubo przesadzają, tak jak ci na załączonym materiale wideo.

Grupka znajomych w sportowych furach wybrała się na jedną z krętych górskich dróg. Mieli ochotę na szybką i ostrą jazdę, niestety trafili na dosyć spory ruch.

Kamerka umieszczona u kierowcy Porsche 911 GT3 991 pokazuje jak niebezpiecznych manewrów się dopuszczał. Wyprzedzanie na trzeciego, przekraczanie prędkości, a nawet zwracanie uwagi innym kierowcom żeby zjechali mu z drogi.

Nowość w ofercie Porsche. Nie zapłacisz za nią ani grosza. 911 GT3 Touring (2022) oficjalnie

Można się cieszyć z pokonywania zakrętów w bardziej legalny i bezpieczny sposób. Szczególnie prowadząc auta takie jak wspomniane Porsche czy Ferrari 458 Speciale, które prowadziło całą grupę.